angielski, bo szkoda czasu

Najlepszy Sposób

N

Mamy dla Was warsztat o nieskromnym tytule:

„NAJLEPSZY SPOSÓB”

Dla kogo?

Jest to dość nietypowy sposób na naukę, musisz (a) mieć czas i energię do nauki, (b) umieć pracować samodzielnie i (c) znać się choć trochę na komputerach.

Jest to najlepszy sposób jeśli (x) lubisz pracować „projektami”, (y) chcesz szybko zrobić wyraźny postęp oraz (z) lubisz pracę kreatywną i wymagającą.

Jeśli spełniasz te kryteria, to szybko zobaczysz efekty.

Jeśli powyższe Cie jednak nie opisuje, to może po tym jak poznasz naszą metodę złapiesz wiatr w żagle?

Co to za metoda?

W skrócie, to dyktando. Tak, dyktando. Opracowaliśmy prosty sposób jak robić sobie małe (lub duże) dyktanda na filmach, piosenkach, prezentacjach i każdych innych treściach, które Cię osobiście kręcą.

Jak to robimy? Przyjdź i zobacz.

Dlaczego najlepszy?

Słuchasz, piszesz, analizujesz, próbujesz, sprawdzasz, poprawiasz – i tak w koło. Jest to bardzo intensywny czas pełen zaskoczeń i przemyśleń. Słuch i zrozumienie już po kilku sesjach wydaje się jakby był kilka poziomów wyżej. Słowa i zwroty wpadają prawie, że same, a pisownia i gramatyka poprawia się mimochodem.

Z pełną powagą i stanowczością mówię, to działa. Wymaga Twojej pracy i pełnego zaangażowania, ale jeśli czujesz się na siłach, to nie odkładaj. Szkoda czasu.

 

Gdzie? Kiedy? Po ile?

Działamy w ten sposób: zbieramy chętnych i organizujemy spotkanie. Potrzebujemy przynajmniej 6 osób. Im więcej nas będzie tym tańsze będą spotkania.

Spotkania w okolicach Starego Mokotowa.

Napisz do nas na one@thetime.pl i zgłoś swoją gotowość.

 

angielski, bo szkoda czasu