WARSZTATY

JEST DO BANI

WARSZTATY

JEST DO BANI

Aby w pełni zrozumieć jak słaby jest Wasz angielski, przygotowałem serię dość prostych testów, które wyraźnie pokazują, że Wasza pamięć, słuch, zrozumienie, wymowa, składnia i wiele innych ssą. Dodatkowo jesteście zapewne leniwi, niezorganizowani i ogólnie skazani na porażkę. 

Ale rozchmurz się – są i dobre wieści! Część z Was ma szansę zrozumieć swoją sytuację i zgodnie z wcześniej dobranym planem poprawić swoją sytuację na tyle żeby oszukać siebie i innych, że nie jest wcale tak źle! Wiem, bo cały czas sam to robię!

Przemek Skwarczyński

W czym problem?

W czym problem?

all-ears

Twój Słuch to Żart

Żeby sprawdzić jak dobrze/źle rozumiecie i znacie angielski wybrał kilka dość pozornie prostych wycinków z filmów na YouTubie. Posłuchaj co mówią i postaraj się to zapisać – potem porównaj z oryginałem.

Na warsztatach dowiesz się realnie naprawić swój słuch i słyszeć każdy niuans, a nie domyślać się z kontekstu.

Jak wypowiesz to słowo?

Słoniem w pokoju zwłaszcza dla Polaków jest wymowa poszczególnych słów. W linku podałem słowo dość podchwytliwe i często mylone, ale jeszcze więcej jest pracy z niby prostymi wyrazami, które wymawiamy jak nam wygodnie.

Kliknij w link i przeczytaj słowo, które się pojawi. Potem sprawdź jak się je wymawia. Do pomocy masz mp3 i zapis fonetyczny. Jeśli boisz się zapisu fonetycznego, to na Warsztatach powiem Ci jak w 15 minut to ogarnąć.

Nie mrugnij!

Są to dwie kluczowe umiejętności bez których w życiu po prostu ciężko. Wiele osób zakłada, że z ich pamięcią może być już tylko gorzej i czekają aż ich PESEL dogoni. Otóż dupa, są to dwie umiejętności, które można poprawić relatywnie szybko. Każdy z nas ma jakiś sufit, ale ręczę Ci, że jeszcze masz miejsce, żeby być lepszym.

Plan.

channels4_profile

Jak się zaplanować?

Jeśli te Warsztaty potraktujesz poważnie, to możesz wyjść z nich z ogólnym planem, który pomoże Ci wybrać co robić, żeby poprawić wyraźnie swoje umiejętności i cieszyć się procesem zdobywania umiejętności.

Nie powiem nic więcej, widzimy się wkrótce.

WARSZTATY

Zorganizowanie Warsztatów to koszt 1500zł. Przyjadę wtedy do Was i najpierw pokażę Wam Wasze niedoskonałości, wyjaśnię skąd się one biorą, a potem wspólnie zastanowimy się, jak temu zaradzić i czy w ogóle ma to sens. 

Gwarantuję, że zaskoczę Was nie raz i usłyszycie rzeczy, których nie usłyszycie nigdzie indziej. Zrozumiecie swoją sytuację o wiele głębiej, bez powtarzania klasycznych banałów.

Warsztaty trwają 3 godziny. Po pierwszych warsztatach, jeśli będziecie zainteresowani, mam przygotowane bardziej szczegółowe Warsztaty na temat: PISANIA MAILI, POPRAWY WYMOWY, oraz PAMIĘCI i SŁOWNICTWA.